Top 10 mini Kühlschrank Mit Eisfach Für Zimmer – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

Wymienne zawiasy drzwiowe, na kemping, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, bez zamrażarki, do biura i małych mieszkań, oświetlenie LED, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l

#ad
TZS First Austria #ad - Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°. Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. 40 l. W zestawie 2 klucze. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom.

Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. Vasip

#ad

Na kemping i do samochodu AC/DC, biura, Vasip Mini lodówka 15 l, przenośna z funkcją chłodzenia i ogrzewania, mała lodówka na napoje do domu

#ad
Vasip #ad - 100% markowy serwis: lodówka vasip nadaje się jako lodówka na napoje, lodówka dla małych rodzin 1-3 osób lub lodówka samochodowa. Ta pojemność nadaje się do domu, również do przechowywania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Na lodówce znajduje się uchwyt, który można łatwo podnieść jako lodówkę samochodową, biura, aby przechowywać żywność podczas pikniku lub kempingu.

Tryb ogrzewania lub chłodzenia można łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku. Na drzwiach lodówki znajduje się zamknięcie zatrzaskowe, a po zamknięciu drzwi można się upewnić, że lodówka jest dobrze zamknięta i utrzymuje temperaturę w lodówce. Wystarczy podłączyć odpowiednią wtyczkę i można jej używać w domu lub w samochodzie. Ta lodówka wykorzystuje półprzewodnikowe chipy chłodzące, a jednocześnie oszczędza energię elektryczną, co jest bardzo przyjazne dla środowiska, a materiał jest bezpieczny i wytrzymały.

Ogrzewanie/chłodzenie: lodówkę można ustawić w trybie. Oferujemy dożywotnią obsługę klienta, roczny serwis wymiany i naprawy. Do domu / na zewnątrz: dwie wtyczki wchodzą w zakres dostawy, ta mała lodówka może być używana zarówno jako lodówka samochodowa 12 V DC, jak i domowa lodówka 20-240 V AC. Kompaktowa mini lodówka 15 l: minilodówka 15 litrów firmy vasip może bez problemu przechowywać 30 puszek z napojami o pojemności 330 ml. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lodówki kosmetyczne, skontaktuj się z nami.
MarkaVasip #ad
Producentvasip #ad
Wysokość17.91
Długość13.78
Waga0.93
Szerokość12.13
Numer częściYT-A-15
Model15L
Gwarancja1 rok.

3. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Mini lodówka utrzymuje świeżość potraw i napojów bez konieczności dodawania ich do salonu. Idealny również dla gastronomii: dzięki temu wysokiemu współczynnikowi prezentacji minibar nadaje się również idealnie do ustawiania w barach hoteli i w wyszukanych restauracjach gastronomicznych.

Oszczędność miejsca: klarstein mks-10 to czarny minibarek, który rozkręca się savoir-vivre z dolce vita i przyozdabia każdą szczyptę praktyczności i przytulność. Dokładnie właściwa temperatura: w przypadku temperatury zewnętrznej wynoszącej 25 °C HEA-MKS-10 chłodzi zawartość do przyjemnie orzeźwiającego 5-15 °C: idealny do lemoniady, piwa lub wina.

Szlachetne wzornictwo dla stylowej atmosfery: matowa powierzchnia urządzenia lepiej radzi sobie przy tym z poczuciem wyposażenia dla dorosłych niż modele kliniczno-białe. Niewielka waga: dzięki niewielkiej wadze można w razie potrzeby postawić to praktyczne urządzenie w innym miejscu – w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość15
Waga18.74
Szerokość15
Numer części4260275620310
Model10035239
GwarancjaNa.

4. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga23.37
Szerokość17.52
Numer częściMKS-11
Model10035239

5. Klarstein

#ad

Kosmetyki i na zewnątrz, mini lodówka do piwa, Klarstein Mini lodówka do pokoju, 5-15°C, 19 l, cicha, na kemping, srebrna, cicha lodówka, mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki.

Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga18.74
Szerokość14.96
Numer części10035240
Model10035239

6. Klarstein

#ad

Regulowana półka, lodówka Skincare 5-15°C, Klarstein Skincare mini lodówka do pokoju, mały minibar, na napoje i kosmetyki, cicha, 33 l

#ad
Klarstein #ad - Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.26
Długość15.75
Waga32.41
Szerokość16.93
Numer częściHEA-HappyHour-32Slb
Model10035239

7. Klarstein

#ad

Mały minibar, przekąski i kosmetyki, Klarstein Mini lodówka do pokoju, mała i cicha, lodówka, mała lodówka Skincar 6-18°C, regulowane półki, 38 l, mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Mimo niewielkiej powierzchni ta 38-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 6-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kosmetyczna lub skincare. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, a nie koszty.

Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość20.08
Długość16.14
Szerokość16.93
Numer częściHEA3-HappyH-38l-WH
Model10035239

8. Klarstein

#ad

Mini lodówka do napojów, biura 0-15°C, Klarstein Skincare Fridge, 3 poziomy chłodzenia, cicha, 17 l, mini lodówka do pokoju, na kemping

#ad
Klarstein #ad - Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa lodówka zakłóca dobry film, sen lub dobrą rozmowę. Napoje, żywność, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej lodówce na butelki do pokoju, hotelu i biura masz wszystko zawsze pod ręką. Chłodzenie, na które możesz liczyć: ta lodówka idealnie nadaje się do małych pomieszczeń i pokoi lub jako lodówka kempingowa.

Lodówka do napojów oszczędza koszty: ciesz się zaletami tej mini lodówki bez zbędnych kosztów. Nasza lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Lodówka jest mała i wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia i świeci jasnym oświetleniem wewnętrznym. Ta mini lodówka jest w pełni oświetlona, w tym żywność i napoje. Nawet przy zmniejszonym rozmiarze 17-litrowa mini lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski i produkty Skincare. Ponadto nasza mini lodówka zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 0-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość13.19
Długość16.34
Waga16.09
Szerokość15.16
Numer części10035730
ModelHEA6-CoolHide-Blk

9. Klarstein

#ad

Mała i cicha, przekąski i kosmetyki, regulowane półki, Klarstein Mini lodówka ze szklanymi drzwiami, lodówka Skincare 12-18°C, 42 l, napoje

#ad
Klarstein #ad - Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne LED, które idealnie podkreśla zawartość. Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Ponadto lodówka zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 12-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Lodówka nie jest możliwa, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Napoje, żywność, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej mini lodówce jako bar domowy, pokojowy lub kosmetyczny, masz wszystko, co ważne zawsze pod ręką.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka Skincare. Mimo niewielkiej powierzchni ta 42-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa lodówka na butelki przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Ze stylowymi szklanymi drzwiami i oświetleniem led: nasza lodówka ze szklanymi drzwiami ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość19.69
Długość25.2
Waga26.46
Szerokość22.83
Numer częściHEA-Brooklyn-blk

10. Klarstein

#ad

42 litry, Klarstein Brooklyn 42 mini lodówka ze szklanymi drzwiami, Auto DeFrost, 12-18 °C, 0 dB, EKK A, na zewnątrz:, termoelektryczny system chłodzenia, wnętrze: biała, kompaktowa, wolnostojąca

#ad
Klarstein #ad - Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa lodówka na butelki przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne LED, które idealnie podkreśla zawartość. Napoje, żywność, masz wszystko, pokojowy lub kosmetyczny, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej mini lodówce jako bar domowy, co ważne zawsze pod ręką.

Ze stylowymi szklanymi drzwiami i oświetleniem led: nasza lodówka ze szklanymi drzwiami ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka Skincare. Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, a nie koszty. Ponadto lodówka zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 12-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 42-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.06
Długość18.9
Waga38.56
Szerokość15.75
Numer częściHEA-Brooklyn-wht