Top 10 Blumenstrauß Mit Karte – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOKIO

#ad

Emeryturę, dla kobiet i mężczyzn, rocznicę, MOKIO® Kartka pop-up – koncert jazzowy pod kwitnącym drzewem – kartka podarunkowa 3D na urodziny lub wesele

#ad
MOKIO #ad - Specjalna składana kartka z efektem niespodzianki 3d przy otwieraniu! niezależnie od tego, przyjaciół, taty, dziadka, czy dla mamy, babci, kolegów lub miłośników muzyki – ta wspaniała kartka pop-up nadaje się dla osób w każdym wieku i na wiele okazji.

Nasza piękna składana kartka może być podarowana na wiele okazji, jako bon koncertowy lub na powrót do zdrowia dziewczyny – ta wysokiej jakości kartka z życzeniami to miła niespodzianka, takich jak np. Ręcznie wykonana kartka na szczęście w dużym formacie ma wymiary 20 x 15 cm. Po otwarciu składanej kartki rozwija się piękne drzewo z licznymi różowymi kwiatami pod czterema muzykami muzykami na pianino, saksofonie, kontrabasie i trąbce.

Wysokiej jakości składana kartka jest wykonana z mocnego kolorowego papieru produkt z czystego papieru – bez modułu dźwiękowego i jest dostarczana wraz z pasującą białą kopertą. Podaruj radość na specjalne okazje. Z okazji przejścia na emeryturę kolegi z pracy, okrągłe urodziny cioci, która pochodzi z serca. Obraz premium ze szlachetnie połyskującą stroną zewnętrzną, na której widać zespół muzyczny.
MarkaMOKIO #ad
ProducentMOKIO #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Waga0.09
Szerokość5.91
Numer częściDDD-010

2. MOKIO

#ad

Ręcznie wykonana kartka z życzeniami z kopertą, MOKIO® Kartka urodzinowa Pop-Up – Happy Birthday – kartka z życzeniami 3D na urodziny

#ad
MOKIO #ad - Kartka składana premium ze szlachetnie połyskującą stroną zewnętrzną i szczegółowym motywem. Specjalna kartka urodzinowa z efektem niespodzianki 3d przy otwieraniu! niezależnie od tego, córki, najlepszej przyjaciółki, czy dla mamy, koleżanki lub dla miłośników kwiatów – ta niezwykła karta podarunkowa to wyjątkowy sposób na powiedzenie "serdeczne życzenia".

Urocza rozkładana kartka jest wykonana z mocnego kolorowego papieru i jest dostarczana wraz z pasującą białą kopertą. Ręcznie wykonana kartka pop up w dużym formacie po zamknięciu ma wymiary 20 x 15 cm.

Podaruj radość na specjalne okazje! niezależnie od tego, czy też razem z prezentem pieniężnym, nasza wysokiej jakości kartka z życzeniami to miła niespodzianka, czy do przekazywania Twoich życzeń urodzinowych, która pochodzi z serca. Po otwarciu rozwija się kolorowe morze kwiatów, z pięknym złotym napisem "Happy Birthday".
MarkaMOKIO #ad
ProducentMOKIO #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Waga0.11
Szerokość5.91
Numer częściDDD-021
ModelDDD-021

3. LATTCURE

#ad

LATTCURE Kartka z życzeniami 3D pop-up na urodziny, kartka urodzinowa dla kobiet, kartka urodzinowa na Walentynki, kartka pop-up

#ad
LATTCURE #ad - Szeroki zakres zastosowań: nadaje się na walentynki, urodziny i inne okazje, Święto Dziękczynienia, zaproszenia, Dzień Matki, gratulacje, rocznice, Boże Narodzenie, prezenty urodzinowe dla mamy lub babci itp. Co zwiększa atmosferę walentynek i tworzy niezapomniany i piękny dzień.

Prezent na walentynki: z różami, kwiatowymi wzorami w kształcie serca i walentynkowym smakiem możesz dodać kilka słodkich słów do kartki z życzeniami 3D, aby wyrazić swoje błogosławieństwo i miłość. Romantyczna niespodzianka: wyskakujący wzór 3d sprawia, że karty są delikatniejsze i żywsze, a efekt pop-up przyniesie Ci więcej niespodzianek. Unikalny design: połącz go z najbardziej wykwintnym rękodziełem, aby stworzyć tę specjalną kartę pop-up.

Ta wykwintna kartka 3D zaskoczy Twoich bliskich. Wysokiej jakości materiały: każda kartka walentynkowa jest wykonana z wysokiej jakości papieru, ma gładką dekorację okładki, jest dobrze wykonana, lekka, łatwa do przenoszenia, bezpieczna i nietoksyczna, jest łatwa w użyciu i może być przechowywana przez długi czas.
MarkaLATTCURE #ad
ProducentLATTCURE #ad
Wysokość0.01
Długość6.3
Szerokość5.12
Numer częściTYSMflower
ModelTYSMflower

4. papercrush

#ad

Dzień Matki i jako, najlepszej przyjaciółki i mamy – ręcznie wykonana kartka z życzeniami na urodziny, papercrush® Kartka pop-up z kwiatami wiśni – kartka urodzinowa 3D z kwiatami sakury dla żony

#ad
papercrush #ad - Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: drzewko wiśni Sakura z kwiatami zostało przycięte laserowo, a następnie starannie wykonane ręcznie w tę niezwykłą kartkę pop-up. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze.

Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3D zintegrowana jest praktyczna kartka. Podaruj radość – kartka pop up z kwiatami wiśni to wspaniała kartka z życzeniami: jako kartka urodzinowa dla żony, na rocznicę i rocznicę ślubu, jako kartka z podziękowaniami dla najlepszej przyjaciółki, mamy i babci, jako kartka z życzeniami dla kolegów.

Wietny pomysł na prezent na urodziny, który pozostanie w pamięci. Można ją wyciągnąć z prawej krawędzi karty, opisać i ponownie wsunąć do karty podarunkowej. Efekt niespodzianki – po otwarciu kartki z życzeniami rozwija się japońskie drzewo wiśni i powstaje wspaniały efekt 3D. Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość4.72
Szerokość6.89
Numer częściPC08047
ModelPC08047

5. LIMAH

#ad

Na Dzień Matki, LIMAH® Pop-Up Kartka z życzeniami 3D / PopUp kartka z kwiatami na urodziny dla Ciebie, ślub / lilie w wazonie / w kolorze różowo-białym, Walentynki

#ad
LIMAH #ad - Motyw po otwarciu kartki z życzeniami rozwija się biały wazon na kwiaty z różowymi liliami. Pod nimi nadrukowane są różowe paski ze złotym pyłkiem. Okazje urodziny, kartę podarunkową, dzień matki, walentynki, rocznica ślubu lub ślub.

Kartka zapewnia wystarczająco dużo miejsca po wewnętrznej stronie na osobiste życzenia lub wiadomości. Sklep odwiedź nasz sklep Amazon Store i odkryj więcej map pop-up. Wskazówka: podaruj tę kartę wraz z pasującym bukietem kwiatów lub bonem. Dzięki tej imponującej kartce niespodzianki uzyskasz efekt WOW i podarujesz uśmiech i kawałek radości. Efekt zaskoczenia. Kartkę z kwiatami można również wykorzystać jako kartę podarunkową, Rocznica, jako prezent lub jako dekorację. Kartka ma prosty, elegancki styl, ma wymiary 13 cm x 18 cm po złożeniu i jest dostarczana z pasującą kopertą.
MarkaLIMAH #ad
Wysokość0.12
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer częściPUC10
ModelPUC10

6. MOKIO

#ad

Jako bon lub do powrotu do zdrowia, kartka z kwiatami sakura, MOKIO® Kartka z kwiatami pop-up – japońskie kwiaty wiśni – kartka podarunkowa 3D na urodziny

#ad
MOKIO #ad - Po otwarciu ręcznie wykonanej kartki rozwija się kilka pięknych kwiatów wiśni. Wysokiej jakości składana kartka jest wykonana z mocnego kolorowego papieru i jest dostarczana wraz z pasującą białą kopertą. Wystarczająco dużo miejsca na twoje ulubione słowa.

Podaruj radość na specjalne okazje! dzięki naszej kartce z kwiatami możesz w niezapomniany sposób przekazać życzenia urodzinowe lub słowa na Dzień Matki, rocznicę ślubu lub emeryturę – ta wysokiej jakości karta podarunkowa jest zawsze wyjątkową niespodzianką, Walentynki, rocznicę, która pochodzi z serca. Kartka z życzeniami premium z wysokiej jakości stroną zewnętrzną i szczegółowym motywem. Zintegrowana karta do wkładania wchodzi w zakres dostawy, którą można wyciągnąć, opisać i ponownie wsunąć do kartki z życzeniami.

Szczególna kartka z kwiatami z efektem niespodzianki 3d podczas otwierania! niezależnie od tego, czy dla babci, mamy, córki, siostry lub najlepszej przyjaciółki – dzięki tej niezwykłej karcie typu pop-up masz wyjątkową możliwość życzeń "Gratulacje" lub "Dobrej poprawy". Kartka z kwiatami pop up w dużym formacie po zamknięciu ma wymiary 20 x 15 cm.
MarkaMOKIO #ad
ProducentMOKIO #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Szerokość5.91
Numer częściDDD-079
ModelDDD-079

7. LIMAH

#ad

Mężczyzn, motyw konewki ze słonecznikami i motylami 3D, dla kobiet, LIMAH® Kartka pop-up z kwiatami, słonecznikami, jako kartka urodzinowa, kartka z podziękowaniem lub na dobre samopoczucie

#ad
LIMAH #ad - Efekt wow powstaje po rozłożeniu, gdy motyw sam się rozkłada i prawie magicznie. Efekt niespodzianki – w stanie zamkniętym karty popup prawie nie różnią się od składanych kart. Okazje tę kartkę z życzeniami można podarować razem z pięknym bukietem kwiatów, prezentem lub bonem na urodziny, z podziękowania lub z okazji powrotu do zdrowia dla niej i dla niego.

Ręczne wykonanie: kartka jest wykonana z wysokiej jakości papieru, do tego wiele elementów jest wycinanych i przygotowanych w procesie cięcia laserowego. Następnie każda pojedyncza kartka jest starannie ręcznie złożona w dzieło sztuki. Kwiaty pop up z motylami po wewnętrznej stronie nadają kartce niezwykły i wyjątkowy efekt.

Dzięki tej kreatywnej karcie podarunkowej podarujesz dużo radości, uśmiech i odrobinę radości. Motywy: letnia i szczegółowa kartka z życzeniami z dużą konewką pełną słoneczników i motyli do otwierania. Zakres dostawy: kartka podarunkowa jest dostarczana z pasującą białą kopertą i kartką z notatkami 14 cm x 9 cm. Odwiedź nasz sklep Amazon i odkryj świat map.
MarkaLIMAH #ad
Wysokość0.12
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer częściPUC38
ModelPUC38

8. Vicloon

#ad

Vicloon Kartka 3D, kartka 3D z życzeniami z kopertą, na ślub, kartka weselna, zaproszenie, różowy kwiat wiśni, kartka na Walentynki, kartka z okazji ukończenia szkoły, Boże Narodzenie, prezent ślubny

#ad
Vicloon #ad - To piękna kartka z życzeniami pop-up dla przyjaciół, kartka urodzinowa, kogo szanujesz. Specjalne wzornictwo – ostrożnie otwórz tę kartkę ślubną, a rzucający się w oczy kwiat wiśni 3D w kolorze różowym i sylwetka pary będą zaskakujące. Daje ci również wystarczająco dużo miejsca, kwiat wiśni rozmiar 16 x 20 cm, może automatycznie rozszerzyć, ciepło z najlepszymi życzeniami i szczerą miłością.

Ich wewnętrzne strony są wykonane z wysokiej jakości papieru, który pozwala zaoszczędzić długi czas. Ekskluzywne rzemiosło – kartki z życzeniami pop-up są rzeźbione przez automatyczną maszynę do cięcia laserowego, aby upewnić się, że każde nacięcie jest absolutnie gładkie i wolne od błędów. Najlepsze życzenia – kartka urodzinowa dla dziewczyny, gdy kartka zostanie otwarta i wyskoczy całe drzewo, aby napisać wyjątkową wiadomość z życzeniami, zadziwiające.

Każda kartka z życzeniami jest dostarczana z kopertą, aby lepiej chronić Twoją kartkę z życzeniami. Piękna kartka urodzinowa 3d dla niej, rodziny lub kogoś, kogo kochasz lub dla kogoś, zaproszenia ślubne. W porównaniu z normalną kartką ta kartka jubileuszowa jest bardziej stereoskopowa i żywa. Każde wycięcie jest starannie i piękne. Idealny prezent – jest to karta wyskakująca 3d na każdą okazję.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Wysokość0.01
Długość8.27
Szerokość6.1
Numer częścibs011

9. papercrush

#ad

Kartka z życzeniami z kwiatami na urodziny, rocznicę i rocznicę ślubu – kartka miłosna dla żony i dziewczyny, papercrush® Kartka pop-up, różowe róże, kartka urodzinowa 3D dla kobiet, kartka z napisem

#ad
papercrush #ad - Podaruj radość – kartka z różami to kreatywny pomysł na prezent na różne okazje, czy jako kartka z okazji urodzin, niezależnie od tego, rocznicy lub jako kartka ślubna. Idealnie nadaje się jako oryginalna kartka urodzinowa dla partnerki, mamy lub babci.

Zaskocz swoich bliskich tą oryginalną kartką 3D. Efekt niespodzianki – po otwarciu kartki z życzeniami bukiet róż rozwija się i powstaje imponujący efekt 3D. Możliwość podarowania – w przypadku rozmiaru 26 x 18 cm po rozłożeniu pozostaje wystarczająco dużo miejsca na życzenia Kartkę z życzeniami można łatwo złożyć i włożyć do dołączonej koperty.

1 kartka, 1 drzewo – piękne pozdrowienia dla środowiska: dzięki każdej zakupionej karcie papercrush Pop Up zasadzisz drzewo namorzynowe na Madagaskarze. Ręczne wykonanie – bukiet róż został wycięty laserowo, a następnie starannie wykonany ręcznie w tę specjalną kartkę pop-up.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.1
Długość6
Szerokość6
Numer częściPC08003
ModelPC08003

10. DEESOSPRO

#ad

Boże, DEESOSPRO® Kartka urodzinowa 3D Pop Up kartka z życzeniami kartka jubileuszowa kartka z okazji zakończenia z kreatywnym wzorem wycinanego papieru, zakończenie szkoły, prezent na urodziny

#ad
DEESOSPRO #ad - Aden inny prezent nie może być lepszy niż słowa od Ciebie. Najlepszy prezent w ogóle. Pokaż tym razem swoją miłość. 300 g / specjalny papier do papieru zewnętrznego i 250 g / holenderski biały karton do papieru wewnętrznego.

Najlepsze życzenia dla niego/ciebie. Wysokiej jakości papier. Kartka z życzeniami 15 cm x 15 cm, praktyczna do odczytania. Kartka ma kreatywny wzór cięcia papieru, rocznicę, podziękowanie, specjalne życzenia na urodziny, dzień matki, ukończenie szkoły, Boże Narodzenie, Walentynki, halleween, puste miejsce do zapisywania własnych słów, Dzień Dziecka, Dzień Ojca.1100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony i dożywotnia obsługa klienta! Doskonały rozmiar. Koperta również w zestawie, gotowa zaskoczyć go/ją? Zakup bez ryzyka.
MarkaDEESOSPRO #ad
ProducentDEESOS #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość5.91
Numer częściDEESOS_Cards_Hot_Air_Balloon
ModelDEESOS_Cards_Hot_Air_Balloon